Hodnotenie obchodu

Priemerné hodnotenie obchodu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 1055 hodnotení
5
1046x
4
6x
3
0x
2
2x
1
1x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnotenie od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie.

Bezpečnostná kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnotení

LH Avatar autora Lenka Hladíková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 12.05.2026
IN Avatar autora Iva Nováková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 12.05.2026
obchod doporučuji, po výměně za jinou velikost jsem spokojená.
LH Avatar autora Lenka Horká Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 12.05.2026
Obchod rozhodně doporučuji. Příjemné jednání, když jsem potřebovala změnu v datu doručení, paní mi ihned vyhověla a zboží zaslala obratem. Zásilka přišla dobře zabalená. Výborná zkušenost. Děkuji
AK Avatar autora Anna Kroužková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 12.05.2026
Zakoupila jsem své první volnočasové kalhoty a za mě můžu říct, že jsem moc spokojená. Jsou pevné, pohodlné, nikde mě nic netlačí po celodenním nošení a sezení. Velikost mi je mírně volná, i když jsem vybírala dle tabulky, ale nevadí to. Kdybych zvolila tu menší, zřejmě by mě kalhoty více obepínaly a už by to nebylo takové pohodlí. Za mě velký palec nahoru za padnoucí, hezky vypadající, ale hlavně pohodlný produkt pro plnoštíhlé ženy jako jsem já. Rozhodně si v blízké době koupím další zboží z nabídky. Moc Vám děkuji za možnost mít ve svém šatníku pohodlný kousek oblečení, ve kterém se budu cítit tak dobře :-)
AB Avatar autora Alena Bašusová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 11.05.2026
Kalhoty každodenky jsou pohodlné,prostě super.Moc děkuji pani Verunce za její vstřícnost a ochotu upravovat délku kalhot.Jsem vysoká a díky tomu jsem si kalhoty mohla koupit.Určitě si budu objednávat další.
ZĎ Avatar autora Zdenka Ďásková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 10.05.2026
Kvalitní materiál a pěkná práce. Velice pohodlné, určitě si brzy opět objednám. Děkuji
RD Avatar autora Renata Doskočilová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 10.05.2026
Objednala jsem již několikrát. Vše skvěle padne.
MT Avatar autora Marcela Trollerova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 09.05.2026
Jsou skvělé. Mam kalhoty a trička. Poslední jsem si objednala Karamelky a do tepla jsou super. 🍀
RŠ Avatar autora Růžena Šenkýřová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 09.05.2026
Jsou prostě boží.
ZV Avatar autora Zdenka Vaverková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 09.05.2026
JK Avatar autora Jana Kosinova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 08.05.2026
MN Avatar autora Marie Naarová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 08.05.2026
Velmi pěkná sukně. Objednala jsem číslo XL, ale příště se budu důsledně řídit tabulkou s rozměry. Potřebuji menší. Poslala jsem ji zpět na výměnu. Už se těším až dorazí.
H Avatar autora Helena Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 07.05.2026
Kalhoty jsou velmi pohodlné, vydržela bych v nich klidně i celý den. Určitě doporučuji tyto produkty. Rychlé vyřízení objednávky. Tento obchod doporučuji.
LV Avatar autora Lenka Vodičková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 07.05.2026
Zcela ojedinělý osobní přístup k zákazníkovi. Okamžitá výměna zboží. Už druhé koupené kalhoty. Konečně jsem se naučila nosit jiné kalhoty než rifle.
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 07.05.2026
Milá Lenko, jsem ráda, že si všímáte našeho přístupu k Vám, protože opravdu to je jedna z věcí, kterou bych ráda v českém obchodním prostředí změnila 💜 Srdečně zdravím! Veru 👋
BF Avatar autora Božena Filová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 07.05.2026
SU Avatar autora Simona Urbanova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 07.05.2026
HR Avatar autora Helena Rezlerová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 07.05.2026
LR Avatar autora Lenka Růžičková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 07.05.2026
EV Avatar autora Eva Václavíková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 07.05.2026
skvělé, rychlé vyřízení
HS Avatar autora Helena Strnadová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 07.05.2026
Obchod nejlepší. Vstřícné jednání. Kalhoty nejlepší! Jedu pro další.

Ovládacie prvky výpisu

1055 položiek celkom