Info

Šití na přání & E-shop

Oriclo funguje na dvou principech. Jednak si můžete nechat u nás ušít oblečení na přání/na míru, a jednak si můžete vybírat v klasickém e-shopovém řešení v konfekčních velikostech. Na e-shopu najdete jak normální, tak kojicí, těhotenské a nosicí oblečení.

Jak funguje objednávání u šití na míru?

Zadejte objednávku přes Kontaktní formulář.

Poté, co Vám potvrdíme objednávku, domluvíme podrobnosti. 

Lze se domluvit skoro na všem. Upravíme míry, vybereme případně jiné vzory.

Zpracování objednávky nám trvá 5-10 pracovních (od připsání platby na účet).

Doprava a platba

Není možné platit dobírkou! (vzhledem k šití na zakázku).

Reklamace/vrácení zboží

Zakázkové krejčovství je šití na míru, dle požadavků zákazníka. Vycházím z informací, které jste zadali při objednávce. Z tohoto důvodu není možné vracet nebo reklamovat zboží z důvodu špatné velikosti, vzoru, střihu či materiálu, pokud vše odpovídá zadání. 

Máte právo reklamovat výrobek tehdy, pokud je zřejmý kaz na materiálu nebo pokud došlo k pochybení při šití a vada se přímo vztahuje k výrobnímu procesu (špatné sesazení švů, povolení nitě, aj.).

Reklamace

V případě oprávněné reklamace vám dle předchozí domluvy :

Reklamaci vyřídím v zákonné lhůtě 30ti dnů.

Reklamované zboží nesmí vykazovat známky používání.

Vracení zboží v zákonné lhůtě 14 dnů 

V případě vrácení zboží bez udání důvodu v zákonné lhůtě do 14 dnů od doručení objednávky vám bude po zaslání zásilky zpět ke mně vrácena vaše platba za objednávku (cena zboží včetně poštovného) do 3 pracovních dnů ode dne zpětného přijetí zásilky. Jedná se o zboží, které nebylo šité na míru (plenky, přebalovací potřeby...). Zboží vytvořené nebo upravené na zakázku není možné bezdůvodně vracet, je však samozřejmě možné jej reklamovat v případě vady nebo vyhotovení neodpovídajícího objednávce!!!


Obchodní podmínky

Obchodní podmínky ORICLO.pdf