Info

Šití na přání & E-shop

Oriclo funguje na dvou principech. Jednak si můžete nechat u nás ušít oblečení na přání/na míru, a jednak si můžete vybírat v klasickém e-shopovém řešení v konfekčních velikostech. Na e-shopu najdete jak normální, tak kojicí, těhotenské a nosicí oblečení.

Jak funguje objednávání?

Vyberte zboží, klikněte na Koupit a zadejte objednávku přes Kontaktní formulář.

Poté potvrdím objednávku, případně domluvíme podrobnosti. 

Lze se domluvit skoro na všem. Upravíme míry, vybereme případně jiné vzory, atd. zkrátka nešiji konfekci :-) 

Zpracování objednávky mi trvá 5-10 pracovních (od připsání platby na účet).

Doprava a platba

Není možné platit dobírkou! (vzhledem k šití na zakázku).

Reklamace/vrácení zboží

Zakázkové krejčovství je šití na míru, dle požadavků zákazníka. Vycházím z informací, které jste zadali při objednávce. Z tohoto důvodu není možné vracet nebo reklamovat zboží z důvodu špatné velikosti, vzoru, střihu či materiálu, pokud vše odpovídá zadání. 

Máte právo reklamovat výrobek tehdy, pokud je zřejmý kaz na materiálu nebo pokud došlo k pochybení při šití a vada se přímo vztahuje k výrobnímu procesu (špatné sesazení švů, povolení nitě, aj.).

Reklamace

V případě oprávněné reklamace vám dle předchozí domluvy :

Reklamaci vyřídím v zákonné lhůtě 30ti dnů.

Reklamované zboží nesmí vykazovat známky používání.

Vracení zboží v zákonné lhůtě 14 dnů 

V případě vrácení zboží bez udání důvodu v zákonné lhůtě do 14 dnů od doručení objednávky vám bude po zaslání zásilky zpět ke mně vrácena vaše platba za objednávku (cena zboží včetně poštovného) do 3 pracovních dnů ode dne zpětného přijetí zásilky. Jedná se o zboží, které nebylo šité na míru (plenky, přebalovací potřeby...). Zboží vytvořené nebo upravené na zakázku není možné bezdůvodně vracet, je však samozřejmě možné jej reklamovat v případě vady nebo vyhotovení neodpovídajícího objednávce!!!


Obchodní podmínky

Obchodní podmínky ORICLO.pdf