Šití na přání

Pro e-shopové řešení klikněte na 

Nosicí móda

V teple maminka i miminko. 

Tady najdete vychytaný kabát 5v1, originální mikiny nebo zavinovací kabátky :) 

Nosicí oblečení a jaké zvolit

Ideálně bundy a mikiny s nosicí vsadkou. Takové, ve kterých je v teple maminka i miminko :) Na nikoho v něm netáhne a nefouká. V nosicím oblečení si můžete daleko více užívat kontaktu s miminkem a především: je Vám teplo, tam kde potřebujete, a nepotíte se tam, kde nepotřebujete :) (v klasickém oblečení k tomu dochází zpravidla v prostoru mezi mnou a miminkem) 

Jak správně nosit miminko?

V šátku či ergonomickém nosítku :) Nosicí oblečení slouží potom jako perfektní a vychytaná zateplovací vrstva. A pokud jde o nosítka - skvělá najdete třeba u VeKy. Její nosítko bylo to nejpohodlnější a nejměkčí, jaké jsem vyzkoušela!

unikátní kabát pro všechna období

normální/těhotenský/nosící (vpředu/vzadu)/letní/zimní

ORICLO sice není výrobce nosících šátků ani ergonomických nosítek, vřele ale z osobní letité zkušenosti doporučuje šátková ergonomická nosítka VeKa.

Bylo to nejpohodlnější a nejměkčí nosítko, jaké kdy Oriclo vyzkoušela. Navíc kromě různých velikostí nabízí VeKa i rostoucí verzi, se kterou jsem si vystačila zhruba od 5 měsíců věku (záleží na dítěti). Nosítko si můžete koupit už hotové nebo si nechat ušít z vlastního šátku :-)

www.vekanositko.cz

Facebook
Instagram